Proszę o kontakt

WSPÓŁPRACA DO MUZYKOWANIA

Inne
Wrzesień 22, 2018
Miasto: Ciechocinek
Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Data publikacji: Wrzesień 22, 2018
Data wygaśnięcia: 2019-09-17 21:43:01
Numer ogłoszenia: 5249 Odsłon: 2

Opis

Drodzy Utalentowani !


 


Po wielu latach odstawienia "warsztatu", chcę wznowić działalność muzyczną na terenie Ciechocinka i okolic, w celach zarobkowych i także dla przyjemności, w różnej / dowolnej formie występowania w zespole. Bez obawy, nie jestem ani młodzikiem (jednak młody duchem i zapałem), ani zawodowcem, ale słuch muzyczny mam wrodzony.


 


Grałem na gitarze rytmicznej (z wstawkami solo) - i albo z harmonijką ustną, albo z wokalem. Dlatego szukam starszych osób (ale nie tylko) do współpracy z innymi instrumentami w organizowanym zespole, którzy umieją grać na czymś ciekawym, oryginalnym różnego gatunku muzę, na przykład rock, pop, balladę czy nawet folklor. Ważne są zamiłowanie, wytrwały trening i próby w składzie. Sam dawno nie pogrywałem, a zaśniedziałe struny wymagają wymiany, zaś organki potrafię osobiście stroić, jeżeli będzie trzeba.


 


Oczekuję przede wszystkim śmiałych propozycji, tak odnośnie rodzaju instrumentów, jak i miejsc muzykowania (bez pogardzania ulicą), także co do potrzebnego sprzętu i możliwości przeprowadzania stałych prób do zgrywania się w repertuarze.


 


Zapraszam do kontaktu (także dziewczyny / kobiety) osoby odważne, pomysłowe i z pasją uatrakcyjniania swoich zdolności w formie muzycznej oraz rozrywkowej, jednak z uwzględnieniem publiczności starszej, jeżeli chodzi o kurort-Ciechocinek.


 


Miłych i efektywnych przemyśliwań - Marek


Tel. 517 273 468


keramzes@gmail.com